previous arrow
next arrow
Shadow
Slider

  Виховна діяльність

  Школа – це простір життя дитини; тут вона не готується до життя, а повноцінно живе. Система виховної роботи у «Кияночці» розроблена відповідно до Закону України «Про загальну середню освіту», Конвенції ООН про права дитини, статуту Навчально-виховного комплексу з поглибленим вивченням англійської мови «Кияночка» Шевченківського району міста Києва.

  Виховна робота у «Кияночці» є невід’ємною складовою навчально-виховного процесу в цілому і ґрунтується на принципах гуманізму, демократизму, єдності сім’ї та школи, спадкоємності поколінь, що забезпечує здійснення національного виховання, спонукає до утвердження педагогіки особистості, сприяє формуванню в учнів навичок самоосвіти, самоаналізу, допомагає учням розвивати індивідуальні здібності, творчі задатки, самовизначитись та самореалізуватись. Червоною ниткою через усю роботу закладу проходить тісний взаємозв’язок вчитель – учень – батьки.

  1september
  1september1
  1september2
  autumn holiday
  blagod yarmarok
  blagod yarmarok1
  blagod yarmarok2
  blagod yarmarok4
  blagod yarmarok5
  last call
  last call2
  malanka
  malanka1
  malanka2
  malanka3
  malanka4
  maslyana
  maslyana1
  maslyana2
  maslyana3
  museum quest
  museum quest1
  newyear
  sobornosti day
  sports competitions
  sports competitions1
  velykden
  vesela nauka

  Педагоги «Кияночки» впевнені: «Лише цілковита довіра та підтримка між вчителем та батьками учнів та вихованців дозволять виховати справжню особистість, яка має власну думку, вміє поважати думку інших, прагне до самовдосконалення, вміє здобувати нові знання, впевнено крокує по життю і не боїться помилок, адже знає: помилка – це лише ще один урок на шляху до успіху».