Свято першого дзвоника
previous arrow
next arrow
Shadow
Slider

Виховна діяльність

Школа – це простір життя дитини; тут вона не готується до життя, а повноцінно живе. Система виховної роботи у «Кияночці» розроблена відповідно до Закону України «Про загальну середню освіту», Конвенції ООН про права дитини, статуту Навчально-виховного комплексу з поглибленим вивченням англійської мови «Кияночка» Шевченківського району міста Києва.

Виховна робота у «Кияночці» є невід’ємною складовою навчально-виховного процесу в цілому і ґрунтується на принципах гуманізму, демократизму, єдності сім’ї та школи, спадкоємності поколінь, що забезпечує здійснення національного виховання, спонукає до утвердження педагогіки особистості, сприяє формуванню в учнів навичок самоосвіти, самоаналізу, допомагає учням розвивати індивідуальні здібності, творчі задатки, самовизначитись та самореалізуватись. Червоною ниткою через усю роботу закладу проходить тісний взаємозв’язок вчитель – учень – батьки.

1september
1september1
1september2
autumn holiday
blagod yarmarok
blagod yarmarok1
blagod yarmarok2
blagod yarmarok4
blagod yarmarok5
last call
last call2
malanka
malanka1
malanka2
malanka3
malanka4
maslyana
maslyana1
maslyana2
maslyana3
museum quest
museum quest1
newyear
sobornosti day
sports competitions
sports competitions1
velykden
vesela nauka

Педагоги «Кияночки» впевнені: «Лише цілковита довіра та підтримка між вчителем та батьками учнів та вихованців дозволять виховати справжню особистість, яка має власну думку, вміє поважати думку інших, прагне до самовдосконалення, вміє здобувати нові знання, впевнено крокує по життю і не боїться помилок, адже знає: помилка – це лише ще один урок на шляху до успіху».