Українознавство

Національно-етнографічний гурток «Українознавство»

Головними завданнями гуртка є знайомство дітей з історією України, рідного краю, міста, побутом українського народу. При сьогоднішньому поверненні нас до українського коріння, при нинішній повсякденній духовній спразі саме «Українознавство» є невичерпною скарбницею поетичною краси та мудрості українського народу – його звичаїв, обрядів, історії.

Казаченко Ніна Миколаївна – керівник гуртка «Народознавство» для дітей дошкільного віку – спрямовує свою роботу на виховання у дітей любові до рідного краю, землі своїх предків, рідної мови, почуття гордості за свій народ.

Гаффарова Тетяна Володимирівна – керівник гуртка «Києвознавство» для дітей молодшого шкільного віку формує ціннісне відношення до культурної спадщини та прищеплення смаку до спілкування з музейними цінностями; розвиває можливості відчувати музейну інформацію, розуміти мову музейної експозиції.

З дітьми дошкільного віку заняття проводяться в ігровій формі, а зі школярами – у вигляді діалогу, дискусії. Учні 3-4 класів вже самостійно проводять екскурсії у музеях закладу для молодших вихованців та гостей «Кияночки».