Директор НВК «Кияночка»

Директор НВК «Кияночка»

Фактор Людмила Володимирівна

З 1987 року заклад очолює Фактор Людмила Володимирівна, яка має дві вищі педагогічні освіти (дошкільна і початкова) та стаж педагогічної роботи 40 років.

Людмила Володимирівна - Відмінник освіти України, Відмінник столичної освіти, має педагогічне звання “вихователь-методист”, подяки від Голови районної державної адміністрації та Голови Київської міської державної адміністрації, неодноразово нагороджувалась грамотами Головного та районного управлінь освіти.

В 2012 році нагороджена відзнакою Президента України – ювілейною медаллю.

В 2016 році Указом Президента України від 19.08.2016 року №336 за значні особисті заслуги у становленні незалежної України, утвердженні її суверенітету та зміцненню міжнародного авторитету, вагомий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, культурно-освітній розвиток, активну громадсько-політичну діяльність, сумлінне та бездоганне служіння українському народу нагороджено відзнакою Президента України – ювілейною медаллю "25 років незалежності України".

Заступник директора з навчальної-виховної роботи

Заступник директора з навчальної-виховної роботи

Тимошенко Світлана Прокопівна
Має вищу педагогічну освіту та стаж педагогічної роботи 30 років, вищу кваліфікаційну категорію та педагогічне звання «вчитель-методист», подяки від Голови районної державної адміністрації та Голови Київської міської державної адміністрації, неодноразово нагороджувалась грамотами Головного та районного управлінь освіти.

Заступник директора з дошкільного підрозділу

Заступник директора з дошкільного підрозділу

Степура Ольга Борисівна
Має вищу педагогічну освіту та стаж педагогічної роботи 39 років, вищу кваліфікаційну категорію та педагогічне звання «старший вихователь», подяки від Голови районної державної адміністрації та Голови Київської міської державної адміністрації, неодноразово нагороджувалась грамотами Головного та районного управлінь освіти.