Не менш важливим, ніж новітні методики викладання, є сучасний навчально-методичний комплекс, а також цікава і ефективна додаткова література, за якою навчатимуться діти іноземної мови.

Учні 1-х та 2-х класів вивчають англійську за підручникомQUICK MINDS for Ukraine, британського видавництва CAMBRIDGE (адаптований курс для молодших класів НУШ, учасник програми державного засмовлення).

Це автентичний підручник з англійської мови для 1 класу, адаптований відповідно до нових програм і стандартів Нової Української Школи (НУШ), пройшов пілотування в 100 школах України і отримав схвальні відгуки більш ніж 200 вчителів. Розрахований на 2-3 години вивчення англійської мови на тиждень.

. 1       2

 

Учні 3-х та 4-х класів вивчають англійську за SUPER MINDS, британського видавництва CAMBRIDGE. Комплекс має дозвіл Міністерства освіти і науки України на використання в навчальних закладах № 14.1/12-Г-330 від 06.11.12.

Super Minds – це новаторський курс для молодшої школи від знаменитої команди авторів на чолі зі знаним педагогом, методистом та тренером Гербертом Пухтою.

Курс складається з 7-ми рівнів, методично вдосконалює навички мислення Ваших учнів, тренуючи їх пам'ять та покращуючи зосередження уваги, а живі історії дають дітям можливість дослідити соціальні цінності. SUPER MINDS

Переваги курсу:

  • Акцент на всебічний розвиток дитини;
  • Вправи на візуалізацію, уроки з елементами мистецтва та ремесла;
  • Розвиток міжпредметних зав’язків (CLIL);
  • Регулярні секції на повторення та закріплення;
  • Завдання в секції “Skills”, що відповідають формату екзамену Cambridge English: Young Learners;
  • Казковий DVD-ROM (прикріплений до підручника) з інтерактивними іграми та вправами, включаючи 3D анімації історій з книги для учня, вправи до відео, відеоке, пісні з версією караоке, розважальні вправи на розвиток словникового запасу та граматичного матеріалу кожного розділу;
  • Додаткові інтерактивні вправи та ігри онлайн (Cambridge Learning Management System дозволить вчителям контролювати та спостерігати за роботою учнів).

До комплекту Student’s book + Workbook додаються ще два посібника: Super Alphabet Book, який у цікавій та захоплюючій формі познайомить першокласників з англійським алфавітом, а також Lessons Plus for Ukraine (український компонент) - спеціально для українських шкіл розроблені додаткові уроки, які не лише пов’язують матеріал, що вивчається, з рідною країною, a й містять мовний компонент, завдяки чому Super Minds тепер повністю відповідає програмним вимогам!

NEW ROUND UP

Найскладнішим для засвоєння дітьми є, звичайно, граматика, іноземної мови. Для тренування складних граматичних тем з 2-го класу використовується NEW ROUND UP британського видавництва PEARSON.

Переваги книги:

  • Збалансована програма: належне охоплення лексики і граматики;
  • Багато картинок (добре для дитячого сприйняття);
  • Метод постійного циклічного повторення пройденого матеріалу.