Палітра почуттів

Гурток «Палітра почуттів»

Почуття - це своєрідно виражене пережите людиною ставлення до навколишньої дійсності. Емоції відіграють важливу роль у житті дітей. Не кожен дорослий чоловік здатний розібратися у всій гамі своїх переживань. А для дитини це завдання стає ще більш важким.

Діти не завжди розуміють свої навіть прості емоції, тим більше їм важко усвідомити ті різноманітні переживання, які виникають у міру розширення їх зв'язку з зовнішнім світом.

Заняття, які проводить з дітьми психолог, допомагають дошкільнятам регулювати свою поведінку під впливом емоцій, знаходити оптимальний вихід із конфліктних ситуацій, отримувати задоволення від спілкування з ровесниками та дорослими, завдяки чому підвищується віра дитини у свої сили, збагачується її емоційний світ. Дитина починає усвідомлювати своє «Я», свою активність, діяльність, починає об'єктивно себе оцінювати. Утворюється супідрядність мотивів: можливість підпорядкувати свої безпосередні спонукання усвідомленим цілям. Малюк навчається в певних межах керувати своєю поведінкою і діяльністю, передбачити її результат і контролювати виконання.