Спортивна гімнастика

Гурток спортивної гімнастики «Фантазери».

Мета: формування здорової, міцної загартованої, життєрадісної, ініціативної дитини, яка добре володіє своїми рухами, люблячої спортивні та фізичні вправи, здатної до навчання в школі і до активної подальшої творчої діяльності.

Комплекс вправ з корекції та профілактики плоскостопості, який включено в програму гуртка (розроблений інструктором з фізичної культури Кузнецовою С.Ї ) – це заняття: на масажерах, на гімнастичній стінці, а також з використанням доріжки «Здоров`я» (ходьба по морським камінцям, по доріжці з кукурудзяних початків, по доріжці з жорсткої трави, танцювання ніжками по квасолі, гальці, кришечкам від пляшечок тощо). Вправи виконуються босоніж в ходьбі, сидячи, стоячи. 

Регулярні заняття допомагають формувати навички правильної постави, зміцнює м’язову систему; навчає дітей правильно ставити стопи при ходьбі, зміцнює м`язи й зв`язки стоп із метою попередження плоскостопості; сприяє поліпшенню кровообігу стоп; поліпшенню координації рухів; виховує свідоме ставлення до правильної постави. Діти активно і з великим задоволенням виконують вправи, адже відомо, наскільки важливим є емоційний стан дитини для її гармонійного розвитку.

Гурток спортивної гімнастики «Олімпійські чемпіони» для молодших школярів.

Мета гуртка - покращення здоров'я дітей, підвищення функціональних можливостей організму, розвиток окремих м'язових груп і всієї м'язової системи, розвиток сили, гнучкості і спритності.

Цікаво і творчо працює з дітьми молодшого шкільного віку досвідчений педагог і тренер Шумейко Сергій Миколайович. Діти із задоволенням грають на заняттях у футбол, баскетбол, теніс, бадмінтон, приймають участь у спортивних змаганнях.

fantazery1
fantazery2
fantazery3
fantazery4

Робота гуртка передбачає виконання різних завдань:

  • розвиток основних рухів;
  • засвоєння різних видів ходьби, бігу, лазіння;
  • виконання вправ на аеробній доріжці;
  • засвоєння гімнастичних, танцювальних, акробатичних вправ;
  • обов'язкове введення на кожному занятті елементів оздоровчо-лікувальної гімнастики.