«Генії не падають з неба, вони повинні мати можливість отримувати освіту й мати умови для розвитку»
А.Бебель

Сучасний заклад освіти може бути успішним лише тоді, коли в ньому працює згуртована команда професіоналів, що володіє новими технологіями навчання, виховання та менеджменту освіти. Команда однодумців, здатна захопити і повести за собою учнів та їх батьків. Саме такою командою є працівники Навчально-виховного комплексу «Кияночка».

У закладі працюють високоморальні, інтелігентні, толерантні професіонали, які постійно прагнуть до пошуку та втілення нових ідей у вихованні і розвитку молодого покоління.

Вчителі початкових класів

Тимошенко Світлана Прокопівна – вчитель початкових  класів, вища кваліфікаційна категорія, педагогічне звання «вчитель-методист».

Кіндрась Людмила Сільвестрівна – вчитель початкових класів, вища кваліфікаційна категорія, педагогічне звання «учитель-методист».

Скаковська Зоя Іванівна – вчитель початкових класів, вища кваліфікаційна категорія, педаггічне звання «старший учитель».

Хилько Алла Петрівна – вчитель початкових класів, вища кваліфікаційна категорія, педагогічне звання «старший учитель».

Пипченко Тетяна Сергіївна – вчитель початкових класів, І кваліфікаційна категорія, педагогічне звання «старший учитель».

Баздирєва Ганна Юріївна – вчитель початкових класів, І кваліфікаційна категорія.

Шпирко Наталія Василівна – вчитель початкових класів, І кваліфікаційна категорія.

Сіпко Ірина Ігорівна – вчитель початкових класів.

Вчителі англійської мови

Філіпова Ірина Юріївна – вчитель англійської мови, І кваліфікаційна категорія.

Дем’янишина Ірина Орестівна – вчитель англійської мови, І кваліфікаційна категорія.

Ходжабагян Ірина Георгіївна – вчитель англійської мови.

Романова Ірина Миколаївна – вчитель англійської мови.

Вихователі груп продовженого дня

Мацюк Олена Василівна – вихователь групи продовженого дня, І кваліфікаційна категорія.

Бондарь Єва Іванівна – вихователь групи продовженого дня.

Шутова Світлана Петрівна – вихователь групи продовженого дня.

Нестеренко Юлія Олександрівна – вихователь групи продовженого дня.

Вихователі дошкільних груп

Казаченко Ніна Миколаївна – вихователь, вища кваліфікаційна категорія, педагогічне звання «вихователь-методист».

Горбійчук Наталія Петрівна – вихователь, вища кваліфікаційна категорія, педагогічне звання «вихователь-методист».

Яворська Антоніна Петрівна – вихователь

Северіна Ольга Павлівна – вихователь

Бузник Наталія Миколаївна – вихователь

Кучерява Світлана Леонтіївна – вихователь

Гопкало Юлія Францівна – вихователь

Трончук Світлана Михайлівна – вихователь.

Оверчук Людмила Степанівна – вихователь.

Поєрель Тетяна Удосівна – вихователь.

Іванова Альбіна Анатоліївна – вихователь.

Вчителі фізичної культури

Кузнєцова Світлана Іванівна – інструктор з фізичного виховання, педагогічне звання «вихователь-методист».

Вчителі музики

Сотніченко Олена Іванівна – вчитель музики.

Сагайдак Майя Володимирівна – музичний керівник.

Спеціалісти вузького профілю

Шуст Ганна Михайлівна – практичний психолог, І кваліфікаційна категорія.

Мажуга Юлія Вікторівна – вчитель-логопед, І кваліфікаційна категорія.

Тімошенко Олена Борисівна – вчитель-логопед.