Спортивне життя

Фізичне виховання є невід'ємною складовою освіти, тому працівники НВК “Кияночка” приділяють особливу увагу збереженню і зміцненню здоров'я дітей.

В закладі створені всі необхідні умови для повноцінного фізичного розвитку дітей. Є чудовий фізкультурний зал з необхідним обладнанням і інвентарем, спортивний та ігровий майданчики, які також оснащено відповідно до Державних санітарних правил та норм ДсанПіН 5.5.2. 008 – 01.

Педагогами використовуються різні і цікаві форми роботи з фізичного виховання: заняття, уроки, ранкова гімнастика, рухливі прогулянки на свіжому повітрі, гімнастика та загартовуючи процедури після сну, фізхвилинки та фізпаузи, спортивні свята, розваги, змагання за участю батьків, дні та тижні здоров'я.

sportlife2
sportlife1
sportlife5
sportlife6
sportlife3
sportlife4
sportlife7

За результатами контрольно – аналітичної діяльності можна зробити висновок, що рівень якості знань, умінь і навичок з фізичного виховання у 89% дітей відповідає програмовим вимогам. Заняття з фізичної культури проводяться з дошкільниками кожного дня, а учні 1-4 класів мають три уроки фізкультури на тиждень. Найбільш вдалою формою роботи з фізичного виховання є традиційні свята і розваги для дітей і батьків.