Першовересневе свято!

Наші Першокласники!

Гості з Польщі привітали українських учнів зі святом музичним номером.

Arrow
Arrow
Shadow
Slider
  • Новини
  • День української мови і писемності

День української мови і писемності

В День української мови і писемності заступники директора з навчально-виховної роботи долучились до написання радіодиктанту національної єдності #спілкуймосьукраїнською.

Заняття з безпеки для учнів 1-4 класів

Ювінальна превенція Шевченківського управління поліції в особі старшого інспектора сектору ювінальної превенції Шевченківського управіління поліції старшого лейтенанта поліції Скорика Олега Миколайовича спільно з старшим інспектором ВЗГ УПП у місті Києві лейтенантом поліції Солтан Анною (шкільним офіцером поліції) провели заняття для учнів 1-4 класів за темами "Діти і незнайомець", "Безпечна дорога до школи".


Святкуємо Halloween

Так в останній день 1-ї чверті наші школярі боролися зі страхами на свято Хелоуін: сміючись, граючи і танцюючи!!! When black cats prowl and pumpkins gleam, may luck be yours on Halloween!

Творчі зустрічі

Протягом місяця у "Кияночці" тривали творчі зустрічі з дитячими письменниками. Яскравою і неймірво позитивною була зустріч з талановитим письменником Сашком Лірником. Казкар завітав зі своїм музичним інструментом - колісною лірою. Сашко Лірник розповідав казки і залучав слухачів бути їх героями. Кожен із присутніх відчув себе у казці.

Справжній творчий вечір відбувся для учнів 1-4 класів з Сашком Дерманським, Олесею Мамчич, Іваном Андрусяком та Олегом Чаклуном.

Письменники відкрили дітям секрети написання казок. Цікавою і пізнавальною була зустріч з сучасним кобзарем Тарасом Компаніченком, який познайомив дітей з історією козацтва.

1
2
3
4
5
5 1
6
7
8

До міжнародного Дня Перекладача

Цікавинка з уроку англійської 3 клас:

До міжнародного Дня Перекладача частина сьогоднішнього уроку була присвячена знайомству роботи зі словником. Для дітей це було незвично і нас дуже порадувало, що працювали з великою цікавістю! Не за горами початок домашнього читання художньої літератури!

1
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
2
20
3
5
6
7
8
9